Objednávky a rezervácie aj na tel.č.: 0917 193 987Rezervovať

Ponúkané služby

Ponúkané služby

Bowling

Ako jediní v Moldave nad Bodvou a v blízkom okolí ponúkame naším zákazníkom túto hru. Bowling je v podstate jednoduchá hra ide o to v podstate zhodiť čím viac kolkov. Počítame s tým, že keď sa Vám podarí vylepšiť techniku, je možné, že pre vás pripravíme aj mestskú ligu. Hodu zdar.

Ponukané služby bowling

Kaviareň

Kaviareň je našou srdcovou záležitosťou. Pýtate sa prečo? Jednoduchá odpoveď-tri druhy nábytku,perfektne zladeného s priestorom. U nás máte pocit pohodlia a pocit voľnosti. Pri lahodnej kávičke,palacinke zabudnete na každodenný stres! Jedným slovom “príďte nás ochutnať!”

Ponúkané služby - Kaviareň

Piváreň a reštaurácia

Piváreň sa odlišuje od kaviarenskej časti jednoduchým dreveným, aj napriek tomu krásnym nábytkom, ktorý má taktiež niečo do seba. Je  zároveň aj našou jedálenskou časťou. Proste tankové pivečko a pečené rebierká  sú božskou kombináciou nato,aby večerný život mohol začať.

Ponúkané služby - Piváreň

Spoločenská miestnosť

Spoločenská miestnosť alebo salónik, ktorý sa nachádza na hornom poschodí hneď vedľa bowlingu. Má kapacitu do 40 miest na sedenie a je ideálnym miestom na oslavu narodenín, firemných akcií a rôznych rodinných osláv. Taktiež decentným nábytkom sa odlišuje od ostatných častí nášho zariadenia.

Ponúkané služby - Salónik

Terasa (v letných mesiacoch)

Našu terasu spustíme až v letných mesiacoch v kombinácií so zaujímavo urobeným detským ihriskom. Týmto chceme vyjsť v ústrety širokému spektru obyvateľstva. Tým chceme povedať, že napríklad je to ideálne prostredie pre mamičky s malými deťmi, ktoré sem môžu prísť príjemne stráviť čas so svojimi ratolesťami pri káve a koláčiku.